Kullanım Koşulları

Canlı Maç izle Bein sports 1 şifresiz canli maç izleme uygulaması şirketinin adı artık Meta. Kullanım Koşullarımızı, Veri İlkemizi ve Çerezler İlkemizi, bu yeni adı yansıtacak şekilde 4 Ocak 2022 tarihinde güncelledik. Şirketimizin adı değişti ancak Canlı Maç izle from Meta dahil olmak üzere aynı ürünleri sunmaya devam ediyoruz. Veri İlkemiz ve Kullanım Koşullarımız yürürlükte kalmaya devam ediyor ve bu ad değişikliği, verileri kullanma ve paylaşma biçimimizi etkilemiyor. Meta ve meta evren vizyonumuz hakkında daha fazla bilgi alın.

Canlı Maç izle Hoş Geldiniz!Bu koşulların değil, ayrı koşulların geçerli olduğunu açıkça ifade ettiğimiz ve Canlı Maç izle Hizmeti (“Hizmet”) hakkında aşağıda belirtilen bilgileri sağladığımız durumlar dışında Canlı Maç izle kullanımınız bu Kullanım Koşulları’na (veya “Koşullar”) tabidir. Bir Canlı Maç izle hesabı oluşturduğunuzda veya Canlı Maç izle kullandığınızda bu koşulları kabul etmiş olursunuz. Meta Hizmet Koşulları, bu Hizmet için geçerli değildir.

Canlı Maç izle Hizmeti, size Meta Platforms, Inc. tarafından sunulan Meta Ürünlerinden biridir. Bu nedenle bu Kullanım Koşulları, sizinle Meta Platforms, Inc. arasında bir sözleşme teşkil eder.

Canlı Maç izle Hizmeti

Size Canlı Maç izle Hizmetini sunmayı kabul ediyoruz. Hizmete, Canlı Maç izle misyonunu ileri taşımak için sağladığımız tüm Canlı Maç izle ürün, özellik, uygulama, hizmet, teknoloji ve yazılımları dahildir: sizi sevdiğiniz insanlarla ve şeylerle yakınlaştırmak. Hizmet aşağıdaki unsurlardan oluşmaktadır:

 • Yaratmak, bağlantı kurmak, iletişim kurmak, keşfetmek ve paylaşmak için kişiselleştirilmiş fırsatlar sunulması. Her insan birbirinden farklıdır. Canlı Maç izle ve başka yerlerde yaratmanıza, paylaşmanıza, varlığınızı büyütmenize ve insanlarla iletişim kurmanıza yardım etmek için size farklı hesap türleri ve özellikler sunuyoruz. Ayrıca gerçekten önemsediğiniz ortak deneyimler üzerinden ilişkilerinizi güçlendirmek de istiyoruz. Bu nedenle, başkalarının ve sizin kimlere ve nelere önem verdiğinizi anlamaya çalışan sistemler geliştiriyoruz ve bu bilgileri, önemseyeceğiniz deneyimlere katılıp bu deneyimlerde içerik oluşturmanıza, bulmanıza ve paylaşmanıza yardımcı olmak için kullanıyoruz. Canlı Maç izle ve başka yerlerde yaptığınız ve başkalarının yaptığı şeyler doğrultusunda ilgilenebileceğiniz içerik, özellik, teklif ve hesapları göstermek ve Canlı Maç izle deneyimlemeniz için size çeşitli yollar sunmak bunun bir parçasıdır.
 • Pozitif, kapsayıcı ve güvenli bir ortam geliştirilmesi.
  Topluluk üyelerimizin yardıma ihtiyaç duyabileceğini düşündüğümüz zamanlar da dahil olmak üzere, olumlu ve herkesin keyif alabileceği deneyimler yaşamasına yardımcı olan araçlar geliştirip kullanıyor ve kaynaklar sunuyoruz. Buna ek olarak, hem istismarla, hem Koşul ve ilkelerimizin ihlaliyle hem de zararlı ve aldatıcı davranışlarla mücadele etmek için çaba gösteren ekip ve sistemlerimiz bulunuyor. Platformumuzu güvende tutmak amacıyla, sizin bilgileriniz dahil olmak üzere elimizdeki tüm bilgileri kullanıyoruz. Buna ek olarak, kötüye kullanım veya zararlı içerikler hakkındaki bilgileri diğer Meta Şirketleri ya da kolluk kuvvetleri ile paylaşabiliriz. Daha fazla bilgi için Veri İlkesi’ne göz atın.
 • Büyüyen topluluğumuza sürekli hizmet sunmaya devam etmemize yardımcı olan teknolojilerin geliştirilmesi ve kullanılması.
  Büyüyen topluluğumuz için bilgileri düzenlemek ve analiz etmek, Hizmetimizde önemli bir rol oynar. Hizmetimizin önemli bir parçası, son derece geniş bir küresel topluluk için Hizmetimizi devasa bir ölçekte kişiselleştirmemize, korumamıza ve geliştirmemize yardımcı olan modern teknolojiler oluşturmak ve kullanmaktır. Yapay zeka ve makine öğrenimi gibi teknolojiler, bize Hizmetimizin genelinde karmaşık işlemler uygulayabilme imkanı verir. Otomatikleştirilmiş teknolojiler de Hizmetimizin işlevselliğini ve bütünlüğünü sağlamamıza yardımcı olur.
 • Diğer Meta Şirketi Ürünlerinin tamamında tutarlı ve kusursuz deneyimler sunulması.
  Canlı Maç izle ; daha iyi, daha emniyetli ve daha güvenli hizmetler sunmak amacıyla sizin hakkınızda sahip olduğumuz bilgiler (Veri İlkesi’nden daha fazla bilgi alın) dahil olmak üzere bilgi, teknoloji, sistem ve istatistik paylaşımı yapan Meta Şirketlerinin bir parçasıdır. Ayrıca kullandığınız Meta Şirketi Ürünleri arasında etkileşim kurabileceğiniz yollar sunuyoruz ve Meta Şirketi Ürünleri arasında kusursuz ve tutarlı bir deneyim sağlamak için çeşitli sistemler tasarladık.
 • Hizmetimize erişimin sağlanması.
  Küresel Hizmetimizi yürütmek için verileri dünyanın dört bir yanındaki (ikamet ettiğiniz ülke haricindeki ülkeler de dahil olmak üzere) sistemlerimize dağıtarak buralarda saklamamız gerekmektedir. Bu global altyapının kullanılması, Hizmetimizi sağlamak için gerekli ve zorunludur. Bu altyapı Meta Platforms, Inc., Meta Platforms Ireland Limited veya iştiraklerinin mülkiyetinde bulunabilir veya bu şirketler tarafından işletilebilir.
 • Önemsediğiniz marka, ürün ve hizmetlerle bağlantı kurmanızın sağlanması.
  Canlı Maç izle , diğer Meta Şirketi Ürünlerinden ve üçüncü taraf ortaklardan aldığımız verileri, size anlamlı bulacağınızı düşündüğümüz reklamlar, teklifler ve diğer sponsorlu içerikleri göstermek için kullanıyoruz. Ayrıca bu içerikleri, Canlı Maç izle diğer tüm deneyimleriniz kadar ilgili bulmanız için çaba gösteriyoruz.
 • Araştırma ve yenilikler.
  Topladığımız bilgileri, Hizmetimiz üzerinde çalışmalar gerçekleştirmek ve hem Hizmetimizi iyileştirecek hem de topluluğumuzun refahına katkıda bulunacak araştırmalarda başkalarıyla işbirliği yapmak için kullanıyoruz.

Hizmetimizin Gelir Kaynağı

Canlı Maç izle kullanmak için ödeme yapmak yerine, bu Koşullar kapsamındaki Hizmeti kullanarak, işletme ve kuruluşların Meta Şirketi Ürünleri üzerinden ve başka yollarla tanıtımını yapmamız için ödeme yaptığı reklamları size gösterebileceğimizi kabul edersiniz. Size kişiselleştirilmiş reklamlar sunmak için kullanıcı davranışlarınız ve ilgi alanlarınız hakkındaki bilgiler gibi kişisel verilerinizi işleriz.

Reklamverenlere kim olduğunuzu söylemeden size alakalı ve faydalı reklamlar gösteririz. Kişisel verilerinizi satmayız. Reklamverenlerin işletme hedefleri ve reklamlarını göstermek istedikleri hedef kitle türü gibi bilgileri tarafımıza iletmelerine izin veririz. Daha sonra reklamlarını, ilgilenebilecek kişilere gösteririz.

Ayrıca reklamverenlerin, kişilerin Canlı Maç izle içindeki ve dışındaki içerikleriyle nasıl etkileşim kurduğunu anlamalarına yardımcı olmak amacıyla reklamverenlere reklamlarının performansına ilişkin raporlar sunarız. Örneğin, reklamverenlerin hedef kitlelerini daha iyi anlamasına yardımcı olmak için genel demografik ve ilgi alanı bilgileri sunarız. Özel olarak izin vermediğiniz sürece sizi doğrudan tanımlayan bilgileri (adınız veya e-posta adresiniz gibi tek başına sizinle iletişime geçmek ya da kim olduğunuzu belirlemek için kullanılabilecek bilgiler) paylaşmayız. Canlı Maç izle reklamlarının nasıl çalıştığı hakkında buradan daha fazla bilgi alabilirsiniz.

Canlı Maç izle , içerikte bahsedilen iş ortağıyla ticari bir ilişkiye dayalı olarak ürün veya hizmetlerin tanıtımını yapan hesap sahipleri tarafından paylaşılan markalı içerikler görebilirsiniz. Bu konu hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.

Canlı Maç izle Veri İlkesi

Hizmetimizi sağlamak için bilgilerinizi toplamamız ve kullanmamız gerekmektedir. Veri İlkesi, bilgileri nasıl topladığımızı, kullandığımızı ve Meta Ürünleri genelinde nasıl paylaştığımızı açıklamaktadır. Ayrıca Canlı Maç izle Gizlilik ve Güvenlik Ayarları dahil olmak üzere bilgilerinizi kontrol etmenizi sağlayan çok sayıda yöntemi de açıklamaktadır. Canlı Maç izle kullanmak için Veri İlkesi’ni kabul etmeniz gerekir.

Verdiğiniz Taahhütler

Bizim Hizmeti sağlama yönündeki taahhüdümüze karşılık olarak sizin de bize aşağıdaki taahhütleri vermeniz gerekmektedir.

Canlı Maç izle Kullanabilecek Kişiler. Hizmetimizin isteyen herkesin katılabildiği, olabildiğince açık bir ortam olmasını, ancak bir yandan da emniyetli, güvenli ve yasalara uygun kalmasını istiyoruz. Bu nedenle, Canlı Maç izle topluluğuna katılmadan önce birkaç kısıtlamayı kabul etmeniz gerekiyor.

 • En az 13 yaşında veya ülkenizde Canlı Maç izle kullanmak için gereken asgari yasal yaşta olmanız gerekir.
 • Yürürlükteki yasalar gereği Hizmetimizin herhangi bir parçasını almanızın veya geçerli bir engelli taraf listesinde yer alıyorsanız ödemeyle ilişkili Hizmetlerle etkileşimde bulunmanızın yasaklanmamış olması gerekir.
 • Hesabınızın daha önce yasaları veya herhangi bir ilkemizi ihlal etmeniz nedeniyle kapatılmamış olması gerekir.
 • Herhangi bir cinsel suçtan hüküm giymemiş olmamanız gerekir.

Canlı Maç izle Kullanarak Yapamayacağınız Eylemler. Büyük bir topluluğa güvenli ve açık bir Hizmet sunabilmemiz için herkesin üzerine düşeni yapması gerekmektedir.

 • Başkasının kimliğini taklit edemez veya doğru olmayan bilgiler veremezsiniz.
  Canlı Maç izle kimliğinizi açıklamanız gerekmez, ancak bize kişisel verilerinizin de dahil olabileceği doğru ve güncel bilgiler (kayıt bilgileri dahil) vermeniz gerekir. Ayrıca başka birisinin veya bir şeyin kimliğini taklit edemez ve açık iznine sahip olmadığınız birisi için hesap oluşturamazsınız.
 • Yasalara aykırı, yanıltıcı veya dolandırıcılık amaçlı herhangi bir şey yapamaz, yasadışı veya yetkisiz amaçlarla herhangi bir eylem gerçekleştiremezsiniz.
 • Özellikle Canlı Maç izle Topluluk Kuralları, Meta Platform Koşulları ve Geliştirici İlkeleri ve Müzik Kuralları dahil olmak üzere ilkelerimizi veya bu Koşulları ihlal edemezsiniz (veya ihlal etmesi için başkalarına destek veya teşvikte bulunamazsınız).
  Markalı içerikler paylaşırsanız markalı içerik aracımızı kullanmanızı gerektiren Markalı İçerik İlkelerimize uymanız gerekir. Davranışları ve içerikleri nasıl şikayet edeceğinizi Yardım Merkezimizden öğrenin.
 • Hizmetin arzulanan çalışma biçimine müdahale edecek veya olumsuz etkide bulunacak herhangi bir şey yapamazsınız.
  Buna, yanıltıcı veya asılsız şikayetler veya itirazlarda bulunmak gibi şikayet, ihtilaf veya itiraz kanallarını kötüye kullanmak da dahildir.
 • İzinsiz yollarla hesap oluşturma, bilgilere erişme veya bilgi toplama girişiminde bulunamazsınız.
  Açık iznimiz olmadan otomatik olarak hesaplar oluşturmak veya bilgi toplamak da buna dahildir.
 • Bizden veya Hizmetimizden elde edilen hiçbir hesap ya da veriyi satamaz, lisanslayamaz veya satın alamazsınız.
  Buna hesabınızın herhangi bir kısmını (kullanıcı adınız dahil) satın alma, satma veya aktarma; diğer kullanıcıların giriş bilgilerini veya rozetlerini isteme, toplama veya kullanma; Canlı Maç izle kullanıcı adlarını veya şifrelerini isteme veya toplama ya da erişim jetonlarını kötüye kullanma girişimleri dahildir.
 • İzin olmadan bir başkasının özel veya gizli bilgilerini paylaşamaz veya fikri mülkiyet hakları (ör. telif hakkı ihlali, ticari marka ihlali, taklit veya korsan ürünler) dahil olmak üzere bir başkasının haklarını ihlal edecek herhangi bir eylemde bulunamazsınız.
  Başka bir kişinin eserlerini telif hakkına ilişkin istisna veya kısıtlamalar ile yürürlükteki yasalar kapsamındaki ilgili haklar kapsamında kullanabilirsiniz. Paylaştığınız içeriklerin gerekli tüm haklarına sahip olduğunuzu veya bu hakları aldığınızı beyan edersiniz. Fikri mülkiyet haklarınızı ihlal ettiğini düşündüğünüz içerikleri şikayet etme yöntemi dahil olmak üzere, buradan daha fazla bilgi alın.
 • Ürünlerimizi veya bileşenlerini değiştiremez, çevirisini yapamaz, türevlerini oluşturamaz veya ters mühendislik işlemi uygulayamazsınız.
 • Önceden yazılı onayımız olmadan kullanıcı adınızda bir domain adı veya internet adresi (URL) kullanamazsınız.

Bize Verdiğiniz İzinler. Aramızdaki sözleşme kapsamında, bize Hizmeti sağlamak için ihtiyaç duyduğumuz izinleri de vermektesiniz.

 • İçerikleriniz üzerinde mülkiyet iddia etmemekteyiz, ancak bize içerikleri kullanmamız için bir lisans vermektesiniz.
  İçerikleriniz üzerindeki haklarınız hakkında hiçbir şey değişmeyecektir. Hizmette veya Hizmet üzerinden paylaştığınız içerikler üzerinde mülkiyet iddia etmeyiz ve içeriklerinizi istediğiniz yerde başkalarıyla paylaşabilirsiniz. Bununla birlikte, Hizmeti sunmak için sizden belirli yasal izinler (“lisans” olarak bilinir) almamız gerekir. Fikri mülkiyet hakları kapsamındaki içerikleri (fotoğraflar veya videolar gibi) Hizmette veya Hizmetle bağlantılı şekilde paylaştığınızda, yayınladığınızda veya yüklediğinizde; içeriklerinizi barındırmamız, kullanmamız, dağıtmamız, değiştirmemiz, çalıştırmamız, kopyalamamız, herkese açık olarak sunmamız veya göstermemiz, çevirisini yapmamız ve türevlerini oluşturmamız için (gizlilik ve uygulama ayarlarınız doğrultusunda) bize münhasır olmayan, telifsiz, devredilebilir, alt lisanslanabilir ve uluslararası bir lisans vermiş olursunuz. Bu lisans, içerikleriniz sistemlerimizden silindiğinde sona erer. İçeriklerinizi teker teker veya hesabınızı silerek tek seferde silebilirsiniz. Bilgileri nasıl kullandığımızı öğrenmek ve içeriklerinizi kontrol etme veya silme hakkında bilgi almak için Veri İlkesi’ni gözden geçirin ve Canlı Maç izle Yardım Merkezi’ni ziyaret edin.
 • Kullanıcı adınızı, profil resminizi ve ilişkileriniz ve eylemleriniz hakkındaki bilgileri hesaplarla, reklamlarla ve sponsorlu içeriklerle birlikte kullanma izni.
  Kullanıcı adınızı, profil resminizi ve gerçekleştirdiğiniz eylemler (beğenmeler gibi) ya da ilişkiler (takip etmeler gibi) hakkındaki bilgileri, size herhangi bir bedel ödenmeden, Meta Ürünlerinde göstermekte olduğumuz hesapların, reklamların, tekliflerin ve takip ettiğiniz ya da etkileşimde bulunduğunuz diğer sponsorlu içeriklerin yanında veya bunlarla bağlantılı olarak göstermemize izin vermektesiniz. Örneğin reklamlarını Canlı Maç izle göstermemiz için bize ödeme yapan bir markanın oluşturduğu bir sponsorlu gönderiyi beğendiğinizi gösterebiliriz. Başka içerikler üzerinde eylemlerde bulunulduğu ve başka hesapların takip edildiği durumlarda olduğu gibi, sponsorlu içerikler üzerinde gerçekleştirilen eylemler ve sponsorlu hesapların takip edilmesi sadece ilgili içeriği veya takibi görme izni olan kişiler tarafından görülebilir. Ayrıca reklam ayarlarınıza uygun davranmaktayız. Reklam ayarlarınız hakkında daha fazla bilgiyi buradan alabilirsiniz.
 • Hizmet güncellemelerini cihazınıza indirebileceğimizi ve yükleyebileceğimizi kabul edersiniz.

Saklı Tuttuğumuz İlave Haklar

 • Hesabınız için bir kullanıcı adı veya benzer bir tanımlayıcı seçerseniz uygun veya gerekli gördüğümüz takdirde (ör. başka birisinin fikri mülkiyet haklarını ihlal ediyorsa veya başka bir kullanıcının kimliğine bürünüyorsa) bunları değiştirebiliriz.
 • Sahip olduğumuz fikri mülkiyet hakları kapsamındaki içerikleri kullandığınızda ve bunları Hizmetimizde erişilebilir kıldığınızda (örneğin oluşturduğunuz veya paylaştığınız içeriklere eklemeniz için sağladığımız görseller, tasarımlar, videolar veya sesler), sahip olduğumuz içeriğe ait tüm haklar bize ait olur ve söz konusu içerik hakkında size bir hak tanınmaz.
 • Fikri mülkiyetimizi, ticari markalarımızı ya da benzer markaları sadece Marka Kurallarımızda açıkça izin verilen şekilde veya bizden önceden yazılı izin alarak kullanabilirsiniz.
 • Yazılımımızı değiştirmek, türevlerini oluşturmak, kaynak koda dönüştürmek veya başka bir şekilde bizden kaynak kod çekmeye çalışmak için öncelikle bizden veya bir açık kaynak lisansı kapsamında yazılı izin almanız gerekir.

İçeriklerin Kaldırılması ve Hesabınızın Devre Dışı Bırakılması veya Kapatılması

 • Bu Kullanım Koşulları’nı veya ilkelerimizi (Canlı Maç izle Topluluk Kurallarımız dahil) ihlal ettiğini düşündüğümüz durumlarda veya yasaların izin verdiği veya gerektirdiği şekilde Hizmette paylaştığınız içerikleri veya bilgileri kaldırabiliriz. Bizi yasal süreçlere maruz kalma tehlikesiyle karşı karşıya bırakmanız, bu Kullanım Koşulları’nı veya ilkelerimizi (Canlı Maç izle Topluluk Kurallarımız dahil) ihlal etmeniz, diğer kişilerin fikri mülkiyet haklarını sürekli olarak ihlal etmeniz veya yasaların izin verdiği ya da gerektirdiği şekilde topluluğumuzu veya hizmetlerimizi korumak amacıyla size Hizmeti kısmen veya tamamen sunmayı derhal durdurabilir veya reddedebiliriz (buna Meta Ürünlerine ve Meta Şirketi Ürünlerine erişiminizin sonlandırılması dahildir). Ayrıca, bunu yapmamızın bizim üzerimizdeki yasal veya düzenleyici olumsuz etkileri önlediği ya da azalttığının makul surette gerekli olduğunu belirlememiz durumunda Hizmeti sonlandırabilir veya değiştirebilir ya da Hizmetimizde paylaşılan içerikleri veya bilgileri kaldırabilir ya da engelleyebilir ya da Hizmetin tamamını ya da bir kısmını sağlamayı durdurabiliriz. Hesabınızın yanlışlıkla kapatıldığını düşünüyorsanız veya hesabınızı kendiniz kapatmak ya da kalıcı olarak silmek istiyorsanız Yardım Merkezimize göz atın. İçeriklerinizin veya hesabınızın silinmesini talep ettiğinizde, silme işlemi talebinizden sonra en geç 30 gün içinde otomatik olarak başlar. Silme işlemi başladıktan sonra, içeriklerin silinmesi 90 güne kadar sürebilir. Bu tür içeriklerin silinme işlemi gerçekleştirilirken, içerikler diğer kullanıcılar tarafından görülmez ancak bu Kullanım Koşulları’na ve Veri İlkemize tabi olmaya devam eder. İçerikler silindikten sonra, bu içerikleri yedeklerden ve acil kurtarma sistemlerinden kaldırmamız ek bir 90 gün daha sürebilir.
 • İçerikler, aşağıdaki durumlarda başlayan hesap silme veya içerik silme süreçlerinden sonraki 90 gün içinde silinmez:
  • içeriklerinizin bu lisans doğrultusunda başkaları tarafından kullanıldığı ve bu kişilerin içeriklerinizi silmediği haller (bu durumda bu lisans, söz konusu içerikler silinene kadar geçerliliğini korumaya devam eder) veya
  • silme işlemini sistemlerimizdeki teknik kısıtlamalar nedeniyle 90 gün içinde gerçekleştirmenin mümkün olmadığı haller (bu durumda, silme işlemini teknik olarak mümkün olan en kısa süre içinde tamamlarız) veya
  • silme işlemini gerçekleştirmenin aşağıdakileri yerine getirmemizi kısıtladığı haller:
   • yasadışı aktiviteleri veya koşullarımıza ve ilkelerimize ilişkin ihlalleri araştırma ya da tespit etme (örneğin, ürünlerimizin veya sistemlerimizin kötüye kullanımının tespit edilmesi ya da araştırılması);
   • ürünlerimizin, sistemlerimizin ve kullanıcılarımızın emniyetini ve güvenliğini koruma;
   • kanıtların korunması gibi yasal zorunluluklara uyma veya
   • adli veya idari bir makam, kolluk kuvvetleri ya da devlet kurumunun talebini yerine getirme;
  • bu durumda içerikler, saklanmalarını gerektirecek sebepler ortadan kalkana kadar saklanır (içeriklerin kesin saklama süresi duruma göre değişiklik gösterir).
 • Hesabınızı silerseniz veya hesabınızı kapatırsak bu Koşullar artık aramızda bir sözleşme teşkil etmeyecektir. Ancak bu kısım ve aşağıdaki “Sözleşmemiz ve Anlaşmazlık Durumunda Gerçekleşecekler” adlı kısım hesabınız kapatıldıktan veya silindikten sonra bile geçerli olmaya devam edecektir.

Sözleşmemiz ve Anlaşmazlık Durumunda Gerçekleşecekler

Sözleşmemiz.

 • Hizmette müzik kullanımınız ayrıca Müzik Kurallarımıza ve API’mizi kullanımınız Meta Platform Koşulları ve Geliştirici İlkelerimize tabidir. Belirli başka özellikler veya ilgili hizmetler kullanmanız durumunda ilave koşullar size iletilecek ve sözleşmemizin kapsamına dahil edilecektir. Örneğin ödeme özelliklerini kullanırsanız Topluluk Ödeme Koşullarını kabul etmeniz istenir. İlave koşullardan herhangi birinin bu sözleşmeyle çelişmesi halinde ilave koşullar geçerli olacaktır.
 • Bu sözleşmenin herhangi bir kısmı uygulanamaz nitelikteyse sözleşmenin geri kalanı geçerliliğini koruyacaktır.
 • Sözleşmemiz üzerinde yapılacak herhangi bir değişiklik veya feragat, tarafımızca yazılı olarak yapılmalı ve imzalanmalıdır. Bu sözleşmenin herhangi bir hükmünü uygulama konusunda başarısız olmamız halinde bu durum bir feragat olarak kabul edilmeyecektir.
 • Size açık bir şekilde verilmemiş tüm haklar tarafımızca saklı tutulmaktadır.

Bu Sözleşme Uyarınca Hak Sahibi Olan Kişiler.

 • Bu sözleşme, herhangi bir üçüncü tarafa herhangi bir hak tanımamaktadır.
 • Bu sözleşme kapsamındaki hak veya yükümlülüklerinizi, bizim onayımız olmadan başkalarına devredemezsiniz.
 • Sahip olduğumuz hak ve yükümlülüklerimizi başkalarına devredebiliriz. Örneğin, şirketimizin sahibinin değişmesi (şirket birleşmesi, şirket satışı veya varlıkların satışı) ya da yasalar gereği böyle bir durum yaşanabilir.

Bir Şey Meydana Geldiğinde Sorumlu Olan Kişiler.

 • Hizmetimiz “olduğu gibi” sunulur. Hizmetimizin her zaman emniyetli ve güvenli olacağını ve kusursuz bir şekilde çalışacağını garanti edemeyiz. YASALARIN İZİN VERDİĞİ ÖLÇÜDE, TİCARİ ELVERİŞLİLİĞE İLİŞKİN ZIMNİ HERHANGİ BİR GARANTİ, ÖZEL BİR AMACA UYGUNLUK, ZAPTA KARŞI TEMİNAT VE İHLAL ETMEME GARANTİLERİ DAHİL, AÇIK VEYA ZIMNİ HER TÜR GARANTİYİ REDDEDİYORUZ.
 • Ayrıca insanların ve başkalarının neler yaptığını veya söylediğini kontrol etmiyoruz ve bu kişilerin veya sizin eylem ve davranışlarınızdan (çevrimiçi veya çevrim dışı olarak) ya da paylaştığınız herhangi bir içerikten (yasadışı veya rahatsız edici içerikler dahil) sorumlu değiliz. Buna ek olarak, Hizmetimiz üzerinden erişim sağlasanız dahi başka kişiler veya şirketler tarafından sunulan hizmet ve özelliklerden sorumlu tutulamayız.
 • Hizmette gerçekleşen herhangi bir şey için sorumluluğumuz (“yükümlülük” olarak da adlandırılır), yasaların izin verdiği asgari sorumlulukla sınırlıdır. Hizmetimizle ilgili herhangi bir sorun meydana gelirse bu sorunun yol açabileceği tüm olası etkileri bilmemiz mümkün olmayacaktır. Muhtemel olduğunu bilsek dahi bu Koşullardan kaynaklanan veya bu Koşullarla ilgili herhangi bir kâr, gelir, bilgi veya veri kaybı ile bağlı, özel, dolaylı, emsal niteliğinde, cezai veya arızi zarardan dolayı sorumlu (“yükümlü”) tutulmayacağımızı kabul edersiniz. İçerik, bilgi veya hesabınızı sildiğimiz durumlar da buna dahildir.

İhtilafları Ele Alma Biçimimiz.

Bir tüketiciyseniz bu Koşullar nedeniyle veya bu Koşullarla ilişkili olarak bizimle aranızdaki her türlü iddia, dava nedeni ya da ihtilafta (“iddia”), ikamet ettiğiniz ülkenin yasaları geçerli olacaktır. İddianızı ilgili ülkede, iddia üzerinde yargı yetkisine sahip herhangi bir mahkemede çözümleyebilirsiniz. Diğer her türlü davada, iddianın sadece Kaliforniya Kuzey Bölgesi için ABD Yerel Mahkemesi’nde veya San Mateo County dahilindeki bir eyalet mahkemesinde çözümlenmesi gerektiğini, iddianın çözümlenmesi amacıyla bu iki mahkemeden herhangi birinin kişisel yargı yetkisinin bağlayıcı olacağını ve hem bu Koşulların hem de herhangi bir iddianın, yasa hükümlerinin çakışmasına bakılmaksızın Kaliforniya Eyaleti yasalarına tabi olacağını kabul edersiniz. Yukarıdaki hükümler saklı kalmak kaydıyla, Meta Platforms Inc.’in ürünlerimizi kötüye kullanmaya, ürünlerimize müdahale etmeye veya ürünlerimizle yetkisiz yollardan etkileşim kurmaya yönelik çabalarınız sebebiyle tarafınıza yönelik hak iddialarımızı, tamamen kendi takdirine bağlı olarak, ikamet ettiğiniz ve hak iddiası üzerinde yetki sahibi olan ülke mahkemelerine taşıyabileceğini kabul edersiniz.

Canlı Maç izle İstenmeden Verilen Materyaller.

Görüşleriniz veya diğer önerileriniz bizim için her zaman çok önemlidir, ancak bunları herhangi bir sınırlama olmadan ya da bunlara ilişkin olarak tarafınızı tazmin etme yükümlülüğüne tabi olmaksızın kullanabileceğimizi ve görüşlerinizi gizli tutma yükümlülüğümüz olmayacağını kabul edersiniz.

Bu Koşulların Güncellenmesi

Hizmetimizi ve ilkelerimizi değiştirebiliriz. Ayrıca, Hizmetimizi ve ilkelerimizi doğru olarak yansıtması için bu Koşulları da değiştirmemiz gerekebilir. Yasalar uyarınca aksi gerekmediği sürece, bu Koşullarda değişiklik yapmadan önce sizi bilgilendirecek (ör. Hizmetimiz aracılığıyla) ve Koşullar yürürlüğe girmeden önce size inceleme fırsatı vereceğiz. Sonrasında Hizmeti kullanmaya devam ederseniz güncellenen Koşullara tabi olacaksınız. Bu veya güncellenen Koşulları kabul etmek istemiyorsanız buradan hesabınızı silebilirsiniz.